Oblivion 1080p türkçe altyazılı izle. Oblivion 2013 1080p izle (Türkçe Altyazılı) 2019-02-26

Oblivion 1080p türkçe altyazılı izle Rating: 9,7/10 1750 reviews

Oblivion izle (2013) 1080p Full HD Tek Part izle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Ha bu arada film bitince sizde anlarsınız kesin verdiğiniz sözlerin arkasında durun her insana güvenmeyin ama bir de bakmışınız ki bazı insanlara güvenmeniz gerekirmiş. İki saatlik sürenin tamamı olmasa da çok küçük bir kısmı hariç dolu dolu, dopdolu geçiyor. Tam gece saatinde izlenmelik bilim kurgu filmiydi. Gökyüzünde binlerce kilometre yükseklikte yaşayan ve devriye gezen Jack'in hayatı yere inen bir uzay gemisinden güzel bir yabancıyı kurtarmasıyla değişir. Daha sonrasýnda 52 numara bizim Scav'larý bulup Julia'nýn evine gidiyor.

Next

OBLIVION IZLE

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Dedesi genç oğlana sık sık savaş anılarını anlatır ve onu be. Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmediği sürprizler de çıkacaktır. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler. İngiltere yapımı olan film Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim türündedir ve ilk defa sitemizde türkçe altyazı olarak yayınlanmıştır. Yıllar sonra Marsa ulaşan uzay aracı tam iniş esnasında manyetik bir güç ortaya çıkacak ve kaza yaşanacaktır.

Next

Oblivion Türkçe Dublaj İzle , 1080p , Türkçe Dublaj , Altyazılı izle, 720p izle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Artık hd film izleme imkanlarımız çok fazla. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle İnanılmaz Sihirbazlar izleyebilirsiniz. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler. Vizyon filmlerin bir çoğunu sinemada izleme keyfini defalarca kaçırabiliyoruz.

Next

İNANILMAZ SIHIRBAZLAR IZLE

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Sinema sektörü o kadar ilerlediki ünlü yapımcılar adeta rekabet haline girdi. Kendilerine gelen bir posta ile bambaşka bir hayatı olan 6 yabancının mücadelesi anlatılıyor. Onu da izlemiþtim, konu bakýmýndan benzerlik gösteriyor. Jack bunu araştırmak üzere bu gezegene gelecektir. Sen ev işi yaparken çocuğun yaramazlık mı yapıyıyor, yada arabada seyehat ederken çocucuğun canımı sıkılıyor işte teknoloji burada devreye giriyor. Başlangıçtan bu zamana kadar hayatta kalmayı başaran Malorie ve iki çocuğu için hayat bu süreçte hiç de kolay olmaz.

Next

İNANILMAZ SIHIRBAZLAR IZLE

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Yaðmacýlar Dünya'da mahsur kalacak, su kulelerine düþman olacaklar ve de onlarý yok etmek için insanlardan çalacaklar he. Kıyamet sonrası bir kurguya sahip olan filmin kadrosunda Tom Cruise'un yanı sıra Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman yer alıyor. O kopyayý da Tom Cruise bayýltýp iple baðlýyordu. Tron filmi ile tanıdığımız yönetmen Joseph Kosinski'nin yönettiği Oblivion, yönetmenin kendi çizgi romanından sinemaya uyarlandı. Görkemli gelecekte, artık tanınmayacak halde olan Dünya'da, bir yandan insanoğlunu kurtarmaya çalışan bir adamın geçmişle hesaplaşması onu bir kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükler.

Next

Oblivion 720p HD Türkçe Altyazılı İzle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Oblivion hd izleyebilirisiniz. Filmin senaryosu geçmiþte izlediðimiz bazý bilim kurgu filmlerinden esinlenmiþ gibi bir izlenim veriyor fakat güzel bir konu, Ýyi görsel efectler, baþarýlý görsel tasarýmlar, Renk tonlamasýndaki muhteþemlik daha bir çok yönüyle teknik anlamda baþarýlý, iyi yönetilmiþ bir film. Evet eskiden hiç yoktu farklı anılar yaşadık ama nihayetinde teknolojiden yararlanmak hepimiz için daha faydalı oldu. Yeryüzünden kilometrelerce yukarıda yaşayan ve gezinen Jack düşmüş bir uzay aracından güzel bir yabancıyı kurtarır. Ailesini güvende olabilecekleri bir yere götürmenin hayalini kuran Malorie ve çocukları için artık gitmedir. Filmlere tıklarsanız ikisinin ayrı film olduğunu görürsünüz böylece saçma sorular sormak zorunda kalmazsınız.

Next

Oblivion 2013 1080p HD Türkçe Altyazılı İzle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir. Oblivion izle, Oblivion full izle, Oblivion türkçe dublaj izle, Oblivion hd izle, Bizleri geçmiş zamana götüren filmde eski zamanda dünya adında bir gezegen varmış ve terk edilmiş bir haldedir. Tüm kategorilerde en kaliteli video playerlar ile reklamsız yada minimum reklamla film izlemek için doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. Scavlar olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllarca süren savaşın ardından hayati kaynakları kurtarmak için yapılan büyük bir operasyonun parçası olan Jack'in görevi neredeyse bitmiştir. Sitemizdeki tüm Oblivion izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Kıyamet sonrası bir kurguya sahip olan filmin kadrosunda Tom Cruise'un yanı sıra Olga Kurylenko, Andrea Riseborough, Nicolaj Coster-Waldau, Melissa Leo ve Morgan Freeman yer alıyor. Sonrasında kaza araştırması için gönderilen mekikde bulunan yapay zekalı robot mars yüzeyinde küpe benzer bir cizim bulacaktır.

Next

Oblivion 2013 1080p izle (Türkçe Altyazılı)

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Tamda böyle zamanlarda özellikle en son çıkan filmleri takip etmek adına evrenselfilm sitemize girip en yüksek kalitede izleme şansını yakalayabilirsiniz. Ýnsan aklýndan ortaya çýkmýþ bir senaryoda kusur bulmaksa maksat, sonucu malum. Yaðmacýlar ayý yok etti ve yenildiler Hafýzam silinse insanlarý baya güçlü olarak düþünürüm. Film gayet güzel bir yapým. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla dahası yaşayan her hangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir.

Next

Glass Türkçe Altyazılı izle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Oblivion 1080p filmini 1080p Türkçe Altyazılı izle 1080Bluray. Mars'a ilk defa insanlı hava aracı ile iniş yapılacaktır. Scavs olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllar boyu süren bir savaşın ardından hayati kaynakları çıkarma görevinin bir parçası olan Jack üzerine düşen sorumluluğu neredeyse bitirmek üzeredir. Otoriteyi sorgulayan film, bazý sahnelerde þok etkisi yaratacaktýr mutlaka. Dedem ise akşam ajansları hiç aksatmazdı. Bu sitedeki üyeler artýk film eleþtirmek adýna güzel filmleri de karalamaya baþladýlar, bu yüzden yorumlar yanýltýcý olmaya baþladý. Yasal hak sahipleri mail adresimizden videoların kaldırılması talebinde bulundukları takdirde ilgili sayfalar en geç üç gün içerisinde kaldırılacaktır.

Next

Oblivion (2013) 1080p Türkçe Altyazılı izle

oblivion 1080p türkçe altyazılı izle

Büyükler divanda biz küçüklerde yerde önümüzde meyveler ve komşunun ikram ettiği minik kurabiyelerle nefes almadan heyecan ve ilgiyle televizyon keyfi yapardık. Zekalarına ve geliştirdikleri duyma yetilerine güvenerek çıktıkları bu yolculukta Malorie ve çocukları yalnız değildir. Aynı zamanda çizgi film olarak bilinen yapım sinemaya uyarlanmıştır. Oblivion 1080p Türkçe Altyazılı filminde , Jack Harper Cruise Dünya üzerinde geride kalan birkaç insansız uçak tamircisinden biridir. Film güzel, sinema çekimi olmasına rağmen gayet güzel görüntü mevcut zamanınıza değer. Kadının yeryüzüne gelişi bildiği her şeyi sorgulamasına ve insanoğlunun kaderini belirlemesine neden olacak bir dizi olayı tetikler. Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmediği sürprizler de çıkacaktır.

Next